Anunț publicare documentație FAZA PTH aferentă Caietului de Sarcini al Achiziției ”Execuție lucrări, furnizare echipamente si dotări”

MĂNĂSTIREA MICLĂUȘENI publică cu acces gratuit Proiectul tehnic din cadrul procedurii competitive pentru achiziția ”Execuție lucrări, furnizare echipamente si dotări” din cadrul proiectului cu titlul: „LUCRĂRI DE RESTAURARE A CASTELULUI STURDZA, SAT MICLĂUȘENI, COM. BUTEA, JUD. IAȘI”.

Persoana de contact: CĂLMĂȚUIANU FLORENTINA,  email: restaurare.miclauseni@gmail.com

Atașamente:
anunt_pdf.pdf (691.42 KB)